Close

Reference

S čím jste byli nebo naopak nebyli spokojení?

Slečna Simonka byla úžasná a o mé dva kocourky se starala snad lépe, jak já 🙂 z každé návštěvy mi poslala podrobnou zprávu o tom, jak vše probíhalo, přidala i fotky nebo video z návštěvy. Všem vřele doporučuji a určitě služby milé Simonky využiju i v budoucnu 🙂

Daniela
11.5.2019

Moc děkuji chůvě Simoně za skvělé hlídání našich dvou kocourků Arlíška a Winýska. Šlo vůbec o první hlídání a jsem jedním slovem nadšená. Po celý týden jsem dostávala podrobné zprávy a fotky, takže jsem měla někdy pocit, že jsem s oběma kocourky doma. Chovali se totiž stejně, jako bych tam byla. Winýsek je extrémně plachý, avšak Simona s ním již první den dokázala navázat úžasný kontakt. Hned první fotky a zprávy mně přesvědčily, že oba kocourci si nemohli přát lepší chůvu. Simona byla nejen absolutně spolehlivá při krmení, které mělo svá specifika, ale také si s nimi hodně hrála a mazlila. Ještě jednou moc děkuji, příště naši kocourci budou chtít jen “svoji ” chůvu Simonku.

Eva

Eva
13.4.2019

Skvělé hlídání. Krmení bylo přesně dle požadavku a správně načasované, takže způsobilo přátelský vztah našich pěti koček, které si nejen s chůvičkou Simonou pohrály, ale byly vděčné i za mazlení. Zasílané zprávy o našich kočičkách a fotky nám zpříjemnily dovolenou. Byli jsme v klidu, že doma je vše v pořádku. Konečně jsme zažívali klidnou dovolenou a bez chůvičky Simony se již neobejdeme v době našich dovolených. Doporučujeme a moc a moc děkujeme.
Vlachovi

Vlachovi z Větrova
17.2.2019

Poprvé v životě jsem si najala kočičí chůvu a vůbec toho nelituju. Dneska jsem přijela domů a bylo vidět, že o kočky bylo perfektně postaráno. Takový pořádek okolo kočičích záchodů nedokážu udržet ani já po dvou dnech a naše chůva je precizně udržovala v naprostém pořádku týden – jako no comment. Každodenní report včetně fotogfií/ videí byl podrobný a troufám si říct, že Clyde si chůvu obzvlášť zamiloval . .Je vidět, že Simona má kočky opravdu ráda a už teď vím, že se k Vám budeme s důvěrou obracet i nadále. Děkuju Vám za perfektní servis Týna, Lautrec, Pája , Dalí a Clyde <3

Týba Zajec
12.2.2019

Jsem velice spokojená se službami meow-sitting. Chtěla bych ještě jednou poděkovat milé slečně Simoně, která hlídala našeho kocoura a posílala nám z každé návštěvy úžasné fotky a zprávy.

Jana
8.1.2019

Pochvala chuve Simce, nejen za stoprocentni obstarani kocicek, ale i za uzasnou komunikaci. V klidu jsem stravila vikend mimo domov a urcite jejich sluzeb rada vyuziju opakovane. Doporucuji!

Lucky Lu Vee
23.12.2018

Slečna Simona nám hlídala naší kočičku, když jsme byli na dovolené . Každý den jsme dostali zprávu a krásné fotky Elinky (naší kočičky), takže jsme byli v klidu, ze je vše v poradku.Po navratu Elinka byla naprosto spokojena a slečnu Simonu si oblíbila . Mužů hlídání jen doporucit

Podlesakova
21.12.2018

Náš Princ je s chůvou Simonkou rád, poznám mu to na očích a výrazu.
Simonka má osobní přístup, hraje si s Princem a popis jeho chování a fotky jsou tak přesné, že i když mi je na dovolené po kocourkovi smutno, vidím, že je v dobrých rukou a štastný.
Simonka má kočičky ráda a jsem si jistá, že tu lásku vnímají i kočičky a cítí se s ní dobře.

Princ
19.12.2018

Slečna Simona nám hlídala kočky již 3 dovolené. Úplně přesně odhalila jejich povahu. Když píše zprávy z návštěv, mám pocit, jako bych tam byla. Neurotický kocour se s nikým nekamarádí, i když jej zná roky, ale Simona si ho otočila kolem prstu během první návštěvy. Krom větrání, zalévání kytek a podobně jsme se na ni v létě obrátili s prosbou o pomoc s nefunkční wifi a ona vše vyřešila sama nad rámec svých povinností. Má náš velký dík. Nikomu jinému klíče od bytu a hlavně miciny nesvěřím.

Eva K, Zbuzany
15.12.2018

Minulý týden jsem náhle potřebovala odjet mimo domov a protože své čtyři kočičky nikdy nenechávám samotné déle než jednu noc, narychlo jsem sháněla kvalitní a finančně dostupnou catsitovou službu. Meow Sitting můžu jen doporučit, vše vyřídili rychle, spolehlivě a byli velmi milí. Příště se na ně opět ráda obrátím. Díky.

Pavlína
13.12.2018

Slečna Simona je pro nás s přítelem učiněný dar z nebes – naše 2 bengálské darebáky nám hlídá už téměř dva roky. Přestože to s nimi není vůbec jednoduché, Simona vždy zvládá péči o ně na jedničku. Pokaždé, když se vrátíme z dovolené (ať už trvá 14 dní nebo jen přes víkend), jsou naši kočičáci jako vyměnění – nezlobí, neničí, nekoušou, prostě jako beránci 🙂 Z každé návštěvy vždy dostaneme super fotky a video, a v neposlední řadě také vtipný text, který je někdy opravdu obsáhlý. Vždy víme, že jsou naši miláčci v pořádku a s páníčkem si tak můžeme v klidu užívat volných dnů, a to je pro nás důležité. Tímto bych ráda slečně Simoně poděkovala za skvělou péči, kterou (nejen) našim kočkám věnuje. Doufáme, že zůstane kočičí chůvou tak dlouho, jak jen to bude možné! 🙂

Kristýna, Praha 5
13.12.2018

Simona je milá, spolehlivá a umí i poradit. Jsme rádi, že jsme si ji vybrali. Naši kočku vždy hlídá výborně a můžeme se na ni vždy spolehnout. Určitě ji doporučujeme.

Lucia
12.12.2018

Jsem moc spokojená se službami meow-sitting, hlavně s kočičí chůvou Simčou, která o naše dva bengalské rošťáky pečuje. Je na ní spoleh, super komunikace, nikdy nic není problém a milovnice zvířat na slovo vzaté! A to nejdůležitější….kocouři se s ní mají jako v bavlnce, hlavně ty hry, ty je teda moc baví a my nemusíme mít výčitky, že jsme je nechali doma. Všem mohu jen doporučit!

Klára Karlová
11.12.2018

Hlídání našich kočiček proběhlo naprosto bez problémů, k naší spokojenosti. Manžela potěšily fotografie kočiček i podrobné zprávy o průběhu hlídání, konečně to bylo jednou bez starostí. Službu určitě ještě využijeme, naše chůva Martina má příjemné a profesionální vystupování. Jsme moc rádi, že jsme tuto službu našli.

Eva
11.12.2018

Dobrý den, jsem moc ráda, že jsem tuto službu zcela náhodou objevila, protože si opravdu nemohu stěžovat a mám pocit, že konečně mohu odjet na více dnů z domova bez zbytečného stresu. Od samého začátku jsem se setkala jen s profesionálním vystupováním a vstřícným jednáním. “Moje” kočičí chůva, sl. Martinka, je úžasná 🙂 Není problém se domluvit na čemkoliv, kočičky miluje, je vidět, že svou práci dělá s láskou, což opravdu je něco, co každý neumí. Za mě tedy plná spokojenost a přeji co nejvíc dalších spokojených zákazníků.

Nebylo nic, s čím bych nebyla spokojená 🙂

Moje pozitivní hodnocení je na 200 procent.

Moc děkuji za služby Vaší agentury!

Petra

Petra Myslínová Cejpková
10.12.2018

Simona je úplně skvělá a nemohla jsem si pro naši kočičku přát lepší hlídání. Je spolehlivá, vždy dorazí v domluvený čas a s klidem snáší i moje chování “kočičí matky, co se pořád bojí”. Naše kočka je vždycky smutná, když se vrátíme z dovolené, jelikož se jí se Simonou dostává extra mazlení a česání.
Simonu mohu 100% doporučit 🙂

Tereza
28.11.2018