Close

Tým Meow-sitting

Vedení agentury Meow-sitting

Jsme Jindra & Martina a bydlíme na Dobříši. S vedením agentury nám pilně pomáhá náš kocour Felix, který nás také přivedl na myšlenku založit naši agenturu Meow-sitting. 

Felix je členem naší rodiny, kterého nechceme nechávat doma samotného. Zároveň však velmi rádi cestujeme. Proto jsme hledali někoho, kdo by se o Felixe v době naší nepřítomnosti s láskou postaral. Na Příbramsku jsme však bohužel nikoho takového nenašli.

Proto jsme založili agenturu, která nabízí služby přímo ušité kočkám na míru. Kočky nemusejí nikam cestovat, zůstanou v pohodlí svého domova a přesto o ně bude báječně postaráno!

meow-sitting tým Jindra&Martina
Meow-sitting kocour Felix ležící na sluníčku

Jsem Felix a bydlím s Martinou a Jindrou. Ještě před tím jsem strávil nějakou dobu v zahradnictví, kde jsem vítal zákazníky. Nikdo neví, odkud jsem tam přišel. Když se zahradnictví zavíralo na zimu, ujali se mě právě Jindra s Martinou, u kterých už bydlím více než dva roky.

Láska k zahradničení mi vydržela dodnes, a tak se moc rád vyvaluju v záhonku na mojí zahrádce. Mám ale oblíbená místa na ležení i uvnitř domu, třeba okenní parapet nebo umyvadlo 🙂

Kdo a kde Vám bude hlídat kočky?

MARTINA

Příbram, Dobříš, Mníšek pod Brdy

Martina meow chůva v agentuře Meow-sitting na hlídání koček Praha, Příbram, Dobříš, Mníšek pod brdy

JANA

Praha, Brandýs nad Labem

“Mým nejsilnějším soukromým kočičím zážitkem byl okamžik, kdy vystresované malé kotě, které jsem našla pod stromečkem, po několika hodinách mých pokusů o péči konečně začalo poprvé spokojeně vrnět. Nejsilnějším profesionálním kočičím zážitkem bylo zřejmě hlídání hendikepovaného koucourka plemene Sphynx – většího mazlíka jsem zatím nepoznala. Ale všechny zážitky s kočičkami jsou úžasné a obohacující.”

Celý rozhovor s Janou si přečtěte ZDE.

SIMONA

Praha

“Možná si někdo myslí, že práce kočičí chůvy je banální, že stačí kočku nakrmit, vyčistit jí záchůdek a je to. Já se ale vždycky snažím kočce co nejlépe porozumět, strávit s ní čas tak, jak je to pro ni nejpříjemnější a tím jí ulehčit dobu, kdy s ní není její páníček. Zvlášť pro bytovou kočku, která je jediným zvířetem v domácnosti, může být odjezd páníčků na dovolenou velmi frustrující.”

 Celý rozhovor se Simonou si přečtěte ZDE.