cat-1106804_1280

7 nejlepších Vánočních dárků pro kočky

Potěšte svou kočku originálním dárkem

Vánoce jsou tu co by dup a vy zatím nemáte žádný dárek pro (kočičí) hlavu Vaší rodiny?

Přinášíme Vám hitovky letošních Vánoc, po kterých touží každý kočičák a rozhodně udělají radost i Vám!

1. RUKAVICE SE ZAVĚŠENÝMI MYŠKAMI

Plyšové myšky a ještě k tomu na gumičce? To je jasná kočičí volba! I dospělá kočka se s touhle hračkou vyřádí tak, že večer padne do pelíšku jako utahané kotě. A pro Vás navíc rukavice představuje slušivý (byť trošku extravagantní) módní doplněk! 

Objednávejte například ZDE

2. KOČIČÍ NOTEBOOK

Tak tohle je ale opravdová bomba! Tráví vaše kočka na vašem notebooku více času než vy? A vy pak následky jejích IT dovedností dáváte ještě dlouho dohromady? Nebylo by snazší pořídit jí vlastní notebook? Kočičí záliby v IT si všimli už i čínští výrobci, a tak netrvalo dlouho a první kočičí notebook je na světě. 

Objednávejte například ZDE

3. POUKAZ NA HLÍDÁNÍ OD MEOW CHŮVY

Ať je zima nebo léto, nejlepším dárkem pro Vaši kočku je čas, který stráví se svým milovaným páníčkem. Pokud si páníček potřebuje odskočit na dovču, plnohodnotně ho nahradí meow chůva. Meow chůva bude kočku navštěvovat v jejím domácím prostředí a dá jí veškerou péči a lásku, že se z toho kočka málem uvrní blahem.

Do Štědrého dne si můžete vyMEOWknout cenově zvýhodněnou poukázku na hlídání ZDE a nezávaznou objednávku zadat ZDE

fotokoláž kocour Felix člen týmu agentury na hlídání koček Meow-sitting

4. KOČIČÍ POSTEL

Co takhle konečně pořádnou postel? Myslíte si, že vaší kočce stačí obyčejný pelíšek, zatímco vy si celou noc hovíte v opravdové posteli? Tak to ne… Dejte jí tímto dárkem najevo, že to ona je královnou ve vašem království a vy pouze jejím sloužícím.
 

Objednávejte ZDE

5. CAT ACTIVITY ZÁBAVNÉ HŘIŠTĚ

Máte pocit, že z Vaší kočky roste malý Einstein a zároveň by pro pamlsek snad i z okna skočila? Svou touhu po objevování i po dobrotách může ukojit při hře s tímto zábavným hřištěm. Čeká ji zde několik úkolu, na jejichž konci je ta nejsladší odměna – něco dobrého do kočičího bříška.

Objednávejte například ZDE

plyšové koláčky štěstí pro kočky se šantou kočičí

6. KOLÁČKY ŠTĚSTÍ SE ŠANTOU

Plyšová hračka plněná šantou kočičí? Za takový dárek se žádný kočičák neurazí, ale zřejmě ho taky moc nepřekvapí. Plněné míčky a myšky… to je v kočičím světě klasika. No jo, ale co když je šanta zašitá v koláčcích štěstí? To už je jiná, co? A která kočka by si nechtěla rozbalit koláček třeba s takovým proroctvím jako: „Tvoje kočičí toaleta bude vždy čistá.“? 

Objednávejte například ZDE

7. ZOOPLUS VÁNOČNÍ BOX

No kdo by neměl rád překvapení? Dobře, přiznejme si, že my lidi je máme rádi asi o trochu víc než naše kočky. Ale proč neudělat kočičím dárkem radost i sobě? Vy si užijete moment překvapení a kočka následně obsah vánočního boxu. A co že se v něm skrývá? Sami nevíme… ale prý nějaké granulky, konzervy a pamlsky. A to se hodí vždycky!

Objednávejte ZDE

A čím obdarováváte své kočičí miláčky vy? Pokud máte nějaké tipy na dárky, které zaručeně potěší každé kočičí srdíčko, napiště nám do komentářů.