Close

Tým Meow-sitting

Kdo a kde Vám bude hlídat kočky?

MARTINA

Příbram, Dobříš, Mníšek pod Brdy

Martina meow chůva v agentuře Meow-sitting na hlídání koček Praha, Příbram, Dobříš, Mníšek pod brdy

JANA

Praha, Brandýs nad Labem

“Mým nejsilnějším soukromým kočičím zážitkem byl okamžik, kdy vystresované malé kotě, které jsem našla pod stromečkem, po několika hodinách mých pokusů o péči konečně začalo poprvé spokojeně vrnět. Nejsilnějším profesionálním kočičím zážitkem bylo zřejmě hlídání hendikepovaného koucourka plemene Sphynx – většího mazlíka jsem zatím nepoznala. Ale všechny zážitky s kočičkami jsou úžasné a obohacující.”

Celý rozhovor s Janou si přečtěte ZDE.

SIMONA

Praha

“Možná si někdo myslí, že práce kočičí chůvy je banální, že stačí kočku nakrmit, vyčistit jí záchůdek a je to. Já se ale vždycky snažím kočce co nejlépe porozumět, strávit s ní čas tak, jak je to pro ni nejpříjemnější a tím jí ulehčit dobu, kdy s ní není její páníček. Zvlášť pro bytovou kočku, která je jediným zvířetem v domácnosti, může být odjezd páníčků na dovolenou velmi frustrující.”

 Celý rozhovor se Simonou si přečtěte ZDE.

Náš milovaný Supervizor:

Meow-sitting kocour Felix ležící na sluníčku

Jsem Felix a bydlím s Martinou, která se stará o vaše kočičí kamarády na Praze západ a na Příbramsku. Ještě před tím, než jsem se na trvalo usídlil u Martiny doma, jsem strávil nějakou dobu v zahradnictví, kde jsem vítal zákazníky. Nikdo neví, odkud jsem tam přišel. Když se zahradnictví zavíralo na zimu, ujala se mě právě Martina, které dělám společnost už více než tři roky.

Láska k zahradničení mi vydržela dodnes, a tak se moc rád vyvaluju v záhonku na mojí zahrádce. Mám ale oblíbená místa na ležení i uvnitř domu, třeba okenní parapet nebo umyvadlo.