Close

Reference

S čím jste byli nebo naopak nebyli spokojení?

S chůvou Simčou, jsme byli s manželem neskutečně spokojení. Hlídala nám naši kočičku přes 14 dní a každý den s návštěvy posílala fotky jak se naše kočička má dobře. Hrozně se mi líbilo, že se naše kočička se Simčou s kamarádila. Simča je opravdu profesionální chůva a jakmile zase někam s manželem pojedeme Simču si zase rádi objednáme 🙂 Děkuju moc za Vaše služby Lucie Papíková

Lucie Papíková
8.4.2020
Meow-sitting reference

Simona mi hlídala Micinku už dvakrát a vždy jsem byla naprosto spokojená. Profesionální přístup, vstřícnost k variabilitě termínů a ochota milovat moji úžasnou kočičku s trochu komplikovanou povahou. Micinka po počáteční nedůvěře vždy po třech dnech nakonec roztála, ukazovala bříško a dožadovala se drbání a mazlení – no prostě totální důvěra. Jsem ráda, že když někam jedu, vím, že je o Micinku dobře postaráno.

Teresie
3.4.2020
Meow-sitting reference

Chůva Simona..
Již delší zkušenost (2,5 roku) moje i mého kocoura Findíka. Lidský i profesionální přístup – prostě jednička. Při mých častých změnách hlídání operativní řešení ze strany Meow-sitting.
To, že můj kocour přijal Simonu již při úvodní schůzce – o něčem svědčí, normálně nedůvěřuje cizím lidem.
Opouštím Prahu vždy s dobrým pocitem, že je o mého miláčka dobře postaráno a už se nemůžu dočkat prvního mailu s fotkama.
Všem, kterým na jejich kočkách záleží tuto službu vřele doporučuji.

Marek Purmenský
28.3.2020
Meow-sitting reference

Služeb společnosti Meow-sitting jsme využili už dvakrát a máme velkou radost, že jsme pro našeho Luka našli úžasnou kočičí chůvu. Veronica je velmi roztomilá, Luke se do ní zamiloval na první pohled a už se nemusíme bát, když máme někam odejít.

S Meow-sitting jsme velice spokojeni a můžeme jen doporučit.

Yana Karpenko
24.2.2020
Meow-sitting reference

Služba k nezaplacení. Velmi spolehlivé jednání. Slečna Martina odvedla vynikající práci, vstřícná domluva, seriózní vystupování. Vřele doporučuji.

Markéta Kučerová
21.8.2019

I would like to recommend cooperation with Meow sitting!
It was first time for me to leave my cat with totally new person so I had a lot of doubts. Result was much better than I expected! Simona who took care about my cat was very professional, discrete and carrying. It’s visible she loves cats and really know how to care about them. I received film documentation after each visit in my flat.
If you have any concerns about leaving keys to your flat to new person that’s absolutely pointless when you cooperate with Meow-sitting. The level of service ( agreement, detailed interview) which they provide to their customers is on the highest possible level.
I’m sure I’ll come back to them as soon I need the best care for my kitty!

Regards
Anna

Anna
13.6.2019

Ze služby Meow-sitting jsem byla nadšená od úvodní schůzky až po vrácení klíčů. Paní Jana je velmi milá a spolehlivá, je vidět, že má kočičky opravdu ráda a o tu naši se také v době dovolené skvěle postarala. Navíc jsem dostávala pravidelné vyčerpávající zprávy o tom, jak se kočička má. Vřele každému doporučuji, pode mě nejlepší způsob, jak zajistit kočičku během dovolené. Moc děkuji!!!

Petra
11.6.2019
Meow-sitting reference

Hlídání pro mojí kočku přes Meow sitting jsem vyzkoušela poprvé kvůli dovolené a byla jsem macimálně spokojená. Z každé návštěvy mi dorazila fotka a detailni zprava jak se moje chlupatý zlatíčko má, takže jsem neměla vůbec starost. Simonka mi dokonce i zalila kytky 🙂 Ještě jednou díky za super službu, určitě využiju znovu a ráda doporučím dál 🙂

Jana Štemberková
10.6.2019

Děkujeme slečně Martině za hlídání našich dvou kočiček. Mohli jsme si v klidu užít dovolenou, zatímco bylo o kočičky vzorně postaráno. Mohu Martinu vřele doporučit. Každý den jsme obdrželi zprávu a fotky z návštěvy. Martina je velmi milá a spolehlivá.

Lenka
3.6.2019
Meow-sitting reference

Jsme šťastní a vděční, že jsme našli právě slečnu Simonu, aby se postarala o naše mazlíčky během dvoutýdenní dovolené. Mohli jsme se na ni absolutně spolehnout a Toulousek a Marie si ji také úplně zamilovali. Obzvlášť v druhé části dovolené jsme vždy netrpělivě očekávali zprávy z domova s novou fotokoláží nebo videem. Děkujeme! Vřele doporučujeme služby Meow-sitting 🙂

Čápovi Praha 11
24.5.2019

Slečna Simonka byla úžasná a o mé dva kocourky se starala snad lépe, jak já 🙂 z každé návštěvy mi poslala podrobnou zprávu o tom, jak vše probíhalo, přidala i fotky nebo video z návštěvy. Všem vřele doporučuji a určitě služby milé Simonky využiju i v budoucnu 🙂

Daniela
11.5.2019

Moc děkuji chůvě Simoně za skvělé hlídání našich dvou kocourků Arlíška a Winýska. Šlo vůbec o první hlídání a jsem jedním slovem nadšená. Po celý týden jsem dostávala podrobné zprávy a fotky, takže jsem měla někdy pocit, že jsem s oběma kocourky doma. Chovali se totiž stejně, jako bych tam byla. Winýsek je extrémně plachý, avšak Simona s ním již první den dokázala navázat úžasný kontakt. Hned první fotky a zprávy mně přesvědčily, že oba kocourci si nemohli přát lepší chůvu. Simona byla nejen absolutně spolehlivá při krmení, které mělo svá specifika, ale také si s nimi hodně hrála a mazlila. Ještě jednou moc děkuji, příště naši kocourci budou chtít jen “svoji ” chůvu Simonku.

Eva

Eva
13.4.2019
Meow-sitting reference

Skvělé hlídání. Krmení bylo přesně dle požadavku a správně načasované, takže způsobilo přátelský vztah našich pěti koček, které si nejen s chůvičkou Simonou pohrály, ale byly vděčné i za mazlení. Zasílané zprávy o našich kočičkách a fotky nám zpříjemnily dovolenou. Byli jsme v klidu, že doma je vše v pořádku. Konečně jsme zažívali klidnou dovolenou a bez chůvičky Simony se již neobejdeme v době našich dovolených. Doporučujeme a moc a moc děkujeme.
Vlachovi

Vlachovi z Větrova
17.2.2019

Poprvé v životě jsem si najala kočičí chůvu a vůbec toho nelituju. Dneska jsem přijela domů a bylo vidět, že o kočky bylo perfektně postaráno. Takový pořádek okolo kočičích záchodů nedokážu udržet ani já po dvou dnech a naše chůva je precizně udržovala v naprostém pořádku týden – jako no comment. Každodenní report včetně fotogfií/ videí byl podrobný a troufám si říct, že Clyde si chůvu obzvlášť zamiloval . .Je vidět, že Simona má kočky opravdu ráda a už teď vím, že se k Vám budeme s důvěrou obracet i nadále. Děkuju Vám za perfektní servis Týna, Lautrec, Pája , Dalí a Clyde <3

Týba Zajec
12.2.2019
Meow-sitting reference

Jsem velice spokojená se službami meow-sitting. Chtěla bych ještě jednou poděkovat milé slečně Simoně, která hlídala našeho kocoura a posílala nám z každé návštěvy úžasné fotky a zprávy.

Jana
8.1.2019

Pochvala chuve Simce, nejen za stoprocentni obstarani kocicek, ale i za uzasnou komunikaci. V klidu jsem stravila vikend mimo domov a urcite jejich sluzeb rada vyuziju opakovane. Doporucuji!

Lucky Lu Vee
23.12.2018

Slečna Simona nám hlídala naší kočičku, když jsme byli na dovolené . Každý den jsme dostali zprávu a krásné fotky Elinky (naší kočičky), takže jsme byli v klidu, ze je vše v poradku.Po navratu Elinka byla naprosto spokojena a slečnu Simonu si oblíbila . Mužů hlídání jen doporucit

Podlesakova
21.12.2018
Meow-sitting reference

Náš Princ je s chůvou Simonkou rád, poznám mu to na očích a výrazu.
Simonka má osobní přístup, hraje si s Princem a popis jeho chování a fotky jsou tak přesné, že i když mi je na dovolené po kocourkovi smutno, vidím, že je v dobrých rukou a štastný.
Simonka má kočičky ráda a jsem si jistá, že tu lásku vnímají i kočičky a cítí se s ní dobře.

Princ
19.12.2018

Slečna Simona nám hlídala kočky již 3 dovolené. Úplně přesně odhalila jejich povahu. Když píše zprávy z návštěv, mám pocit, jako bych tam byla. Neurotický kocour se s nikým nekamarádí, i když jej zná roky, ale Simona si ho otočila kolem prstu během první návštěvy. Krom větrání, zalévání kytek a podobně jsme se na ni v létě obrátili s prosbou o pomoc s nefunkční wifi a ona vše vyřešila sama nad rámec svých povinností. Má náš velký dík. Nikomu jinému klíče od bytu a hlavně miciny nesvěřím.

Eva K, Zbuzany
15.12.2018

Minulý týden jsem náhle potřebovala odjet mimo domov a protože své čtyři kočičky nikdy nenechávám samotné déle než jednu noc, narychlo jsem sháněla kvalitní a finančně dostupnou catsitovou službu. Meow Sitting můžu jen doporučit, vše vyřídili rychle, spolehlivě a byli velmi milí. Příště se na ně opět ráda obrátím. Díky.

Pavlína
13.12.2018
Meow-sitting reference

Slečna Simona je pro nás s přítelem učiněný dar z nebes – naše 2 bengálské darebáky nám hlídá už téměř dva roky. Přestože to s nimi není vůbec jednoduché, Simona vždy zvládá péči o ně na jedničku. Pokaždé, když se vrátíme z dovolené (ať už trvá 14 dní nebo jen přes víkend), jsou naši kočičáci jako vyměnění – nezlobí, neničí, nekoušou, prostě jako beránci 🙂 Z každé návštěvy vždy dostaneme super fotky a video, a v neposlední řadě také vtipný text, který je někdy opravdu obsáhlý. Vždy víme, že jsou naši miláčci v pořádku a s páníčkem si tak můžeme v klidu užívat volných dnů, a to je pro nás důležité. Tímto bych ráda slečně Simoně poděkovala za skvělou péči, kterou (nejen) našim kočkám věnuje. Doufáme, že zůstane kočičí chůvou tak dlouho, jak jen to bude možné! 🙂

Kristýna, Praha 5
13.12.2018

Simona je milá, spolehlivá a umí i poradit. Jsme rádi, že jsme si ji vybrali. Naši kočku vždy hlídá výborně a můžeme se na ni vždy spolehnout. Určitě ji doporučujeme.

Lucia
12.12.2018
Meow-sitting reference

Jsem moc spokojená se službami meow-sitting, hlavně s kočičí chůvou Simčou, která o naše dva bengalské rošťáky pečuje. Je na ní spoleh, super komunikace, nikdy nic není problém a milovnice zvířat na slovo vzaté! A to nejdůležitější….kocouři se s ní mají jako v bavlnce, hlavně ty hry, ty je teda moc baví a my nemusíme mít výčitky, že jsme je nechali doma. Všem mohu jen doporučit!

Klára Karlová
11.12.2018

Hlídání našich kočiček proběhlo naprosto bez problémů, k naší spokojenosti. Manžela potěšily fotografie kočiček i podrobné zprávy o průběhu hlídání, konečně to bylo jednou bez starostí. Službu určitě ještě využijeme, naše chůva Martina má příjemné a profesionální vystupování. Jsme moc rádi, že jsme tuto službu našli.

Eva
11.12.2018
Meow-sitting reference

Dobrý den, jsem moc ráda, že jsem tuto službu zcela náhodou objevila, protože si opravdu nemohu stěžovat a mám pocit, že konečně mohu odjet na více dnů z domova bez zbytečného stresu. Od samého začátku jsem se setkala jen s profesionálním vystupováním a vstřícným jednáním. “Moje” kočičí chůva, sl. Martinka, je úžasná 🙂 Není problém se domluvit na čemkoliv, kočičky miluje, je vidět, že svou práci dělá s láskou, což opravdu je něco, co každý neumí. Za mě tedy plná spokojenost a přeji co nejvíc dalších spokojených zákazníků.

Nebylo nic, s čím bych nebyla spokojená 🙂

Moje pozitivní hodnocení je na 200 procent.

Moc děkuji za služby Vaší agentury!

Petra

Petra Myslínová Cejpková
10.12.2018

Simona je úplně skvělá a nemohla jsem si pro naši kočičku přát lepší hlídání. Je spolehlivá, vždy dorazí v domluvený čas a s klidem snáší i moje chování “kočičí matky, co se pořád bojí”. Naše kočka je vždycky smutná, když se vrátíme z dovolené, jelikož se jí se Simonou dostává extra mazlení a česání.
Simonu mohu 100% doporučit 🙂

Tereza
28.11.2018