Klára je skvělá kočičí chůva.

Klára je skvělá kočičí chůva. Starala se o naše kočky výborně a přesně dle našich instrukcí. Každý den nám posílala videa, takže jsme věděli, že se kočky mají fajn. Po návratu jsme našli byt v pořádku a kočky spokojené. 🙂 Moc Kláru doporučujeme. 5/5 🙂

Než jsme odjeli na dovolenou,

Než jsme odjeli na dovolenou, byli jsme trochu nervózní, jak to zvládne náš mladý kocourek Charlie, který zatím tak dlouho sám doma nebyl. Obavy byly naštěstí zbytečné. Díky chůvě Kláře nenastal žádný problém a my jsme se každý den těšili na zprávu. Tuto výbornou službu jsme využili poprvé, ale určitě ne naposledy.

S hlídáním jsem byla moc

S hlídáním jsem byla moc spokojená a naše kočička taky. Klára si Lolu hned získala 🙂 Komunikace byla perfektní, líbilo se mi, že jsem dostávala pravidelné zprávy a fotky. Mohla jsem být na dovolené v klidu, že je Lola v pořádku. Určitě doporučuji a hlídání využiju znovu 🙂

S hlidanim Vanilky jsme velmi

S hlidanim Vanilky jsme velmi spokojeni, chuva posila pravidelne fotky a vzdy kdyz se vratime domu, kocka vypada min nastvana, nez kdyz ji hlida nekdy z rodiny :))

Službu meow sitting využívám již

Službu meow sitting využívám již poněkolikáté a vždy jsem moc spokojena. Mám bezmála 2letého kocoura, který vyžaduje stále hodně hraní a paní Klára se toho vždy skvěle zhostí a navíc je o nej profesionálně postaráno. Děkuji.