Služba k nezaplacení. Velmi spolehlivé

Meow-sitting reference

Služba k nezaplacení. Velmi spolehlivé jednání. Slečna Martina odvedla vynikající práci, vstřícná domluva, seriózní vystupování. Vřele doporučuji.

Děkujeme slečně Martině za hlídání

Děkujeme slečně Martině za hlídání našich dvou kočiček. Mohli jsme si v klidu užít dovolenou, zatímco bylo o kočičky vzorně postaráno. Mohu Martinu vřele doporučit. Každý den jsme obdrželi zprávu a fotky z návštěvy. Martina je velmi milá a spolehlivá.

Hlídání našich kočiček proběhlo naprosto

Hlídání našich kočiček proběhlo naprosto bez problémů, k naší spokojenosti. Manžela potěšily fotografie kočiček i podrobné zprávy o průběhu hlídání, konečně to bylo jednou bez starostí. Službu určitě ještě využijeme, naše chůva Martina má příjemné a profesionální vystupování. Jsme moc rádi, že jsme tuto službu našli.

Dobrý den, jsem moc ráda,

Meow-sitting reference

Dobrý den, jsem moc ráda, že jsem tuto službu zcela náhodou objevila, protože si opravdu nemohu stěžovat a mám pocit, že konečně mohu odjet na více dnů z domova bez zbytečného stresu. Od samého začátku jsem se setkala jen s profesionálním vystupováním a vstřícným jednáním. „Moje“ kočičí chůva, sl. Martinka, je úžasná 🙂 Není problém […]