Služby vaší agentury jsem letos

Služby vaší agentury jsem letos využila již pátým rokem. Vždy naprostá spokojenost moje a mých kočiček. Simonka Kuncová je prostě skvělá !!!

Se sluzbami Meow sittingu jsme

Se sluzbami Meow sittingu jsme byli vždy spokojeni na 1 plus plus * 🙂 Vyuzivame jich jiz ctvrtym rokem. O nase kocicaky je perfektne postarano a velmi si cenim I poradenstvi s ohledem na zabezpeceni kociciho komfortu behem nepritomnosti jejich “obvyklych lidskych spolecniku” (rozhodne ne páníčku 😁), profesionalni sluzby na profi urovni!👍 Dekujeme Simče a […]

Služeb Meow-sitting jsme letos využili

Služeb Meow-sitting jsme letos využili již po třetí. Meow chůvy Simona a Linda hlídaly naše 4 kočky a 5 koťat celé září 2023. Bylo to jistě dost náročné, ale opět vše dopadlo dobře, nikdo si nestěžoval a my jsme měli po celou dobu naší dovolené zprávy, jak to u nás vypadá a co na to […]

Bez chůvy Simči si už

Bez chůvy Simči si už nedokážeme představit život. 🙂 I když každé odloučení od naší kočičky bolí, tak máme 100% jistotu, že nemůže být v lepších rukou. Služby využíváme již několik let a nemáme jedinou výtku. Děkujeme!

Službu hlídání kočiček využíváme pokaždé,

Službu hlídání kočiček využíváme pokaždé, když jsme mimo domov. Vše probíhá vždy naprosto bezproblémově, se sl. Simonou je výborná komunikace, i ostatní chůvy fungovaly vždy perfektně. Je opravdu vidět, mají ke kočičkám skvělý vztah a zvířátka jsou vždy v dobrých rukou. Mohu jen doporučit!