Bez chůvy Simči si už

Bez chůvy Simči si už nedokážeme představit život. 🙂 I když každé odloučení od naší kočičky bolí, tak máme 100% jistotu, že nemůže být v lepších rukou. Služby využíváme již několik let a nemáme jedinou výtku. Děkujeme!

Službu hlídání kočiček využíváme pokaždé,

Službu hlídání kočiček využíváme pokaždé, když jsme mimo domov. Vše probíhá vždy naprosto bezproblémově, se sl. Simonou je výborná komunikace, i ostatní chůvy fungovaly vždy perfektně. Je opravdu vidět, mají ke kočičkám skvělý vztah a zvířátka jsou vždy v dobrých rukou. Mohu jen doporučit!

Mám britského modrého kocourka s

Mám britského modrého kocourka s velmi typickou povahou pro tuhle rasu. Přesto pokaždé, když se vrátím, vypadá spokojeně a ani není moc naštvaný. Každý den dostanu pár krásných fotek a report, tak sem na cestách klidnější. Veliká spokojenost, mohu jednoznačně doporučit.

Se službami, které Meow-sitting poskytuje,

Se službami, které Meow-sitting poskytuje, jsme s manželem i naší početnou kočičí smečkou maximálně spokojeni. Využíváme pomoci Meow-sitting již několik let (vícekrát každoročně) a jen díky Meow-sitting můžeme prožít klidné dovolené, kdy jsme si jistí, že je o naše kočičáky skvěle postaráno. Chůvy Simona i Leona se našim kocourům i kočkám skvěle věnují, po každé […]

Služby využívame už pomerne dlho

Služby využívame už pomerne dlho a vždy sme boli veľmi spokojní. Mali sme zvieratá zdravé, ale aj užívajúce lieky či staré. O všetky bolo perfektne postarané.