Vánoční kočka 2023

7 tipů na vánoční dárky pro milovníky koček a jejich mazlíčky

Pokud nevíte, jak potěšit pravého kočkomila, pak jste tu správně. Máme pro vás sedm originálních dárků pod vánoční stromeček, které potěší srdce každého majitele kočky a jeho mazlíčka.

IP kamera do bytu

IP kamera

Chcete mít svého mazlíčka pod dohledem, když nejste doma? Podívat se, jak tráví den bez vás? Pak je skvělým řešením chytrá kamera do bytu, která se dá propojit s mobilním telefonem. Zařízení můžete umístit vedle krmítka, abyste se ujistili, že je váš mazlíček hydratovaný, nebo vedle jeho postele, abyste mohli sledovat jeho aktivitu. Kamera má pohybový senzor, podporuje obousměrný zvuk a noční režim.

Tractive GPS pro kočky

Tractive GPS pro kočky

Pokud máte kočičku, která se volně pohybuje venku můžete ji pořídit obojek s GPS. Kočku tak můžete sledovat na každém kroku, ať už je kdekoliv. Zjistíte, kde se ráda toulá a kdy si ráda zdřímne. Tractive GPS Tracker pro kočky se pohodlně nosí a dlouho vydrží. Je lehký, vodotěsný a prakticky nerozbitný. 

Dokáže odhalit také možné zdravotní problémy vašeho mazlíčka.

TraumaPet lékárnička

TraumaPet lékárnička

Traumapet lékárnička pro zvířata obsahuje základní prostředky pro první pomoc při drobných zraněních, řezech, kousnutí a bodnutí hmyzem. Dále potřebné vybavení jako rukavice, nůžky, pinzetu, misku na pití, odstraňovač klíšťat, sáčky na exkrementy atd. 
Lékarnička je praktický dárek, který ocení každá domácnost se zvířetem.

Laserové ukazovátko pro kočky

Laserové ukazovátko pro kočky

Hračka s laserovým paprskem Tesla Smart Laser Dot Cats zajistí, že se vaše kočka nebude nudit, ani když si doma nemá s kým hrát. Pobavit se ale díky manuálnímu režimu můžete i vy. Prostřednictvím mobilní aplikace ve vašem mobilu ovládáte laser a pozorujete, jak se z vaší kočky stává lovec. Laser má více trajektorií pro více zábavy a umožní rychlejší i pomalejší pohyby senzoru.

Adventní kalendáře pro kočku

Adventní kalendář

Adventní kalendáře pro kočky se v posledních letech staly velmi oblíbené. Jsou plné chutných masových pochoutek vybrané značky, které jsou uložené ve 24 okénkách, zkrátka stejný princip jako u klasického adventního kalendáře. Nejznámější a nejrozšířenější jsou ty značky Trixie

Na výběr je však z více možností a seženete je téměř v každém větším obchodě s potravinami, v drogerii, Pet shopu a samozřejmě také na internetu.

Rámeček na otisk tlapky do hmoty

sada otisk

Vyrobte si originální fotorámeček s otiskem tlapky vašeho kočičího mazlíčka. Fotorámeček může zdobit váš byt, kancelář, nebo zaujmout čestné místo nad kočičím pelíškem. Dá se také využít jako autentická předloha pro tetování.

Vybrat si můžete ze dvou variant – inkoustový otisk, nebo sádrový.

Hlídání a péče chůvy Meow-sitting

Všichni víme, že tím nejlepším dárkem pro kočku je čas, který stráví se svým paníčkem. Ale každý občas potřebuje odjet a kočičku nechat doma samotnou. Zajistěte své kočce péči Meow-sitting chůvy, která jí bude pravidelně navštěvovat v jejím domácím prostředí, nakrmí jí, vymění jí vodu, vyčistí záchůdek a především s ní aktivně stráví čas hrou a mazlením. Navíc vám z každé návštěvy zašle zprávu s fotkami nebo videem. 
O tom, jak jsou naše chůvy u kočičích mazlíčků a jejich majitelů oblíbené, si můžete přečíst ZDE. Chcete dát hlídání koček svým známým jako dárek? O vouchery v libovolné hodnotě platné po celý rok 2024 nám napište na simona@meow-sitting.cz.

Potřebujete ještě více inspirace? Podívejte se na naše starší tipy na dárky pro milovníky koček.

Přejeme vám i vašim kočičkám krásné Vánoce.