darky-pro-milovniky-kocek

7 nejlepších dárků pro majitele a milovníky koček

Vánoční dárky pro své kočičky určitě už máte. A pokud ne, tak rychle klik sem a šup šup vybírat z těch nej dárků pro tyhle Vánoce.

Co ale nadělit pod stromeček lidem, jejichž srdce bije právě pro kočky? Jistě potěší jakákoliv drobnost s motivem koček, kterých je na zahraničním a dnes už i na českém trhu spousta. My jsme se jimi za Vás probrali a vybrali ty nejhezčí z různých kategorií.

1.  KOČIČÍ OMALOVÁNKY

Je Vaše dítě nadšenec do koček? S kočkomalovánkami si může malovat, vybarvovat, prohlédnout si obrázky koček a navíc se o nich dozvědět plno informací, které se jistě budou hodit v dalším životě obklopeném kočkami.

Objednávejte ZDE

2. KOČIČÍ CEDULE

Znáte někoho, kdo má doma kočičích mazlíčku trošku více než je v našich zeměpisných podmínkách obvyklé? Pak se mu určitě bude hodit tato cedule, díky níž už nebude muset vysvětlovat, proč proboha má tolik koček?! Proč asi? Protože je všechny nutně potřebuje!

Objednávejte ZDE

3. KOČIČÍ STOLIČKA

Milovník koček, který si potrpí na dřevo v interiéru, jistě ocení tuto stoličku z teakového dřeva. Motiv kočky je do každé stoličky vyrýván ručně, a tak bude mít každý kočkomil doma originální umělecké dílo. Posedět si na stoličce může jak nadšenec do koček, tak samotná kočka.

Objednávejte ZDE

4. KOČIČÍ SUKNĚ

Kočky zasahují už i do světa módy! V zahraničí lze nalézt spousty oděvů inspirovaných kočkami od plavek až po společenské šaty. U nás kočičí módu tvoří Lady AnnaHell a jedná se o opravdu zdařilé kousky, které budou slušet každé kočkomilce.

Objednávejte ZDE

5. KOČIČÍ SVÍČKA

Je někdo z Vaší rodiny či přátel milovník koček se smyslem pro černý humor? Pak tu pro něj máme svíčku ve tvaru kočky, která se na první pohled jeví jako elegantní, ale vcelku nenápadný doplněk do interiéru. Svou pravou tvář ukáže ale až po té, co se zapálí!

Objednávejte ZDE

6. KOČIČÍ NÁDOBÍ

Zdá se Vám, že Vámi obdarovávaný kočkomil má už kočky všude, kam se podíváte? A co v kuchyni? Není potřeba doplnit nějaké kočky ještě tam? Je libo kočičí talířky, misky, hrníčky nebo snad konvičky? Všechny tyto věcičky s krásnými ručně malovanými kočičkami objevíte v odkazu níže.

Objednávejte ZDE

7. KOČIČÍ CHŮVA

Najít správnou chůvu pro dítě, to dá fušku! Ale co teprve chůvu pro kočku? Naštěstí je tady agentura Meow-sitting, která Vám zajistí zkušenou, zodpovědnou a hlavně milující meow chůvu, která navštěvuje kočky v pohodlí jejich domova v době, kdy jsou jejich majitelé na dovolené. Nadělte tak tímto dárkem majiteli koček bezstarostnou dovolenou s vědomím, že jsou jeho kočky v těch nejlepších rukou.

Více se dozvíte ZDE a Vánoční dárkovou poukázku získáte ZDE