dárky pro milovníky koček, titulní fotka

Tipy na vánoční dárky pro milovníky koček 2018

Vánoce už zase pomalu klepou na dveře a my vám stejně jako minulý rok přinášíme skvělé tipy na dárky, které potěší každého kočkomila.

1. KOČIČÍ KALENDÁŘ

 

Kočičí kalendáře visí v každé pořádné kočičí domácnosti. Pokud nějakému kočkomilovi pořídíte tento Meow-kalendář, uděláte tím radost nejen jemu, ale i kočičkám bez domova. Jeho koupí totiž přispějete na pražské depozitum Kočičí pohlazení! Uvnitř kalendáře se seznámíte s Doníkem, Findískem, Špagetkou a s dalšími kočičími fajnšmekry, kteří si dopřávají během dovolené svých páníčků prvotřídní péči meow chův. (Že nevíte, kdo jsou meow chůvy? Posviťte si jim na zoubek.)

Objednávejte ZDE

dárky pro milovníky koček, meow-sitting charitativní kalendář
tipy na vánoční dárky pro kočkomily - kočičí povlečení

2. KOČIČÍ POVLEČENÍ

 

Máte pocit, že někomu ve vašem okolí chybí v noci měkoučký kočičí kožíšek, ke kterému by se mohl přitulit? Není nic jednoduššího, než mu do postele vypustit toto roztomilé britské kotě. To se sice při pohlazení nerozvrní blahem, za to ale nepouští žádné chlupy a je tak vhodné i pro alergiky.

Objednávejte ZDE

3. KOČIČÍ VÁLEČEK

 

Tento kočičí váleček je ideálním dárkem pro vášnivé cukrářky, které by v kuchyni uvítaly menší výpomoc. Pomoci s válením těsta je připraven celý kočičí průvod a kočičí pečení může zvesela začít! To úplně vybízí k upečení nějakého meowmózního kočičího cukroví.

Objednávejte ZDE

dárky pro milovníky koček, kočičí powerbanka

4. KOČIČÍ POWERBANKA

 

Rádi obdarováváte své blízké opravdu praktickými dárky, které je po chvilce neomrzí, ale budou je aktivně využívat po dlouhou dobu? Pak je power banka tou správnou volbou! Tahle je speciálně navržená pro kočkomily. Určitě máte v okolí někoho, kdo chce mít kočičí motivy prostě všude.

Objednávejte ZDE

5. KOČIČÍ PONOŽKY

 

Ponožkami neurazíš! Ponožky jsou takový vánoční evergreen a každý tak trochu očekává, že je najde pod stromečkem. Tyhle teplé ponožky s roztomilými kočičkami zahřejí nejen nožky, ale i srdce každého správného kočkomila.

Objednávejte ZDE

dárky pro milovníky koček, teplé kočičí ponožky
dárky pro milovníky koček, kočičí světýlka

6. KOČIČÍ SVĚTÝLKA

 

Neobejde se někdo z vašich známých bez kočičí dekorace ani o Vánocích? Nemusí! Tohle jsou zaručeně ta nejroztomilejší vánoční světýlka, která jste kdy viděli. Kočky visící na vánočním stromečku sice většinou nevěstí nic dobrého, ale tyhlety naopak na vánoční stromeček patří, s nimi budou totiž Vánoce hned ještě o krapet veselejší.

Objednávejte ZDE

7. KOČIČÍ FOTORÁMEČKY

 

Fotka každého kočičího mazlíčka si zaslouží místo na stěně svého majitele. A kočku přeci nelze odbýt žádným obyčejným rámečkem! V těchto stylových rámečcích budou kočičí fotky dělat parádu, jak se sluší a patří.

Objednávejte ZDE

dárky pro milovníky koček, kočičí fotorámečky

Potřebujete ještě více inspirace? Podívejte se na naše tipy na dárky pro milovníky koček z minulého roku.

Rádi byste prožili Vánoce v klidu a v pohodě, i když máte doma kočku? Přečtěte si o tom, jak se vyvarovat kočičích vánočních katastrof v našem článku Kočky v zimě.

 

Autor: Simona, meow chůva